Замовити послугу

Ми пропонуємо

Проводимо професійну та якісну діагностику ходової 

Характеристика послуги

До ходової відносяться шасі, задня і передня підвіски з колесами. Під час руху саме на цю функціональну систему відбувається підвищене динамічне навантаження, тому вона піддається інтенсивному зносу. Несправність підвіски може призвести до втрати керованості авто та, як наслідок, ДТП. Тож слід вчасно проводити діагностику і ремонт ходової частини.

Діагностика та періодичний огляд підвіски транспортного засобу повинні відбуватись не рідше двох разів на рік в профілактичних цілях, після заміни шин, через кожні 10-15 тис. км пробігу.

Отож, якщо ви помітили що:

- автомобіль став менш стійким під час їзди на великій швидкості.

- збільшився гальмівний шлях.

- чутні сторонні звуки на поворотах.

 - машина йде в бік на дорозі з рівною поверхнею.

- втрачається управління під час розгону.

Слід негайно звернутися за допомогою до спеціалістів!

Для визначення причин несправностей застосовують комп’ютерну діагностику ходової. Під час діагностики здійснюється контроль, ревізія і тестування пружин, амортизаторів,  ШРУСових пильників, підшипників колісних маточин, кульових опор, ШРУСів і наконечників рульових тяг, дисків, колодок, гальмівних барабанів, гідравлічних шлангів. 

   

Важливо пам´ятати, що своєчасний та професійний ремонт ходової (підвіски) — запорука безпеки вас, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 

Спеціалісти нашого СТО швидко та професійно проведуть діагностику та ремонт ходової Вашого авто. Телефонуйте +38050 371 01 00 та заїзджайте м. Луцьк,  вул. Карбишева, 1.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, терміном залежно від виду наданої послуги. Що стосується гарантії на встановлені деталі, то ці терміни встановлює завод-виробник, а не автосервіс. Гарантія діє за умови належної експлуатації автомобіля.