Замовити послугу

Ми пропонуємо

Повний спектр послуг по ремонту, заміні ходової

Характеристика послуги

Ремонт ходової має особливість: якщо з ладу вийшов один з парних вузлів, то заміну виконують повністю, а не по одному. В іншому випадку зросте навантаження, і залишений вузол швидко вийде з ладу. Щоб уникнути подібних ситуацій, користуйтеся послугами перевірених майстрів.

Ремонт ходової частини проводиться після детальної діагностики стану підвіски авто. При виявленні недоліків, механік складає перелік необхідних робіт для відновлення агрегату та узгоджує їх з клієнтом.
Ми проводимо ремонт на спеціалізованому обладнанні з використанням якісних запчастин та використовуємо для заміни лише оригінальні автозапчастини з Європи. Також у нас можна окремо замовити доставку будь-яких деталей за привабливими цінами виробника.

СТО «PribaltServise» надає повний спектр послуг по ремонту, заміні ходової у Луцьку.

Наші послуги:

- заміна стійок амортизаторів

- заміна пружин

- заміна ричагів

- заміна балки

- перепрессовка сайлентблоків

- заміна ресорів

- заміна ступиці

- заміна пильників

- заміна півосей

- заміна шарових опор

- заміна подушки двигуна та КПП

- слюсарні роботи

Ми пропонуємо прийнятні ціни, запис без довгих черг та професійне обслуговування. В наявності сучасне обладнання для проведення ремонту. Виконуємо повний спектр робіт: від діагностики авто до заміни запчастин.

Бажаєте виконати ремонт ходової (підвіски) в нашому автосервісі за прийнятними цінами, телефонуйте +38050 371 01 00. Наші спеціалісти професійно проведуть діагностику та ремонт ходової Вашого авто. Наша адреса: м. Луцьк,  вул. Карбишева, 1

Гарантія

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, терміном залежно від виду наданої послуги. Що стосується гарантії на встановлені деталі, то ці терміни встановлює завод-виробник, а не автосервіс. Гарантія діє за умови належної експлуатації автомобіля.