Замовити послугу

Ми пропонуємо

Проводимо професійне регулювання розвал-сходження

Характеристика послуги

Від стану ходової частини автомобіля залежать і комфорт, і безпека водіння. Колеса автомобіля повинні бути встановлені під певними кутами щодо вертикальної і горизонтальної площин. Особливе положення коліс в просторі називається кутами розвалу і сходження. Якщо їх значення не відповідають рекомендованим заводом-виробником параметрам, автомобіль буде відводити в бік, він втратить курсову стійкість, а також можливий прискорений і нерівномірний знос шин.

 

Коригування кутів установки коліс повинне проводитися регулярно. Розвал-сходження бажано проводити два рази на рік – одразу після сезонної зміни гуми. Також потрібно перевіряти розвал після серйозних ударних навантажень підвіски (наприклад, після пошкодження колісного диска в результаті заїзду в яму).

 

Регулювання потрібно проводити також після ремонту підвіски, рульової системи. При заміні елементів рульової системи налашьування збиваються.

 

Перед перевіркою кутів установки коліс потрібно обов'язково провести діагностику ходової частини автомобіля.

Залишилися запитання?  Телефонуйте 050 371 01 00 і наші спеціалісти відремонтують такі несправності. Наша адреса: Луцьк,  вул. Карбишева, 1.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, терміном залежно від виду наданої послуги. Що стосується гарантії на встановлені деталі, то ці терміни встановлює завод-виробник, а не автосервіс. Гарантія діє за умови належної експлуатації автомобіля.