Замовити послугу

Ми пропонуємо

Професійна заміна ременів і ланцюгів ГРМ з роликами та водяною помпою. Якісна перевірка роботи всіх деталей механізму ГРМ 

Характеристика послуги

В сучасних автомобілях двигуни працюють за допомогою ГРМ. Основна його функція — синхронізувати роботу розподільчого та колінчатого валу. Саме від цих механізмів залежить якісна подача палива та безперебійна робота двигуна. Розрив ременів призводить до поломки і екстреного капітального ремонту мотору. Щоб цього уникнути, слід періодично проводити повну заміну комплекту ГРМ. Це допоможе вчасно виявити неполадки та провести їх усунення.

 

Зазвичай заміна ременя ГРМ потрібна через 60-100 тис. км пробігу – менші показники можуть свідчити про заводський брак, а більш тривалий час ремінь зазвичай не витримує.

 

Крім того, заміна ременя ГРМ необхідна у випадку:

-  візуального зносу (тріщин, розривів, згладжування рубців);

заклинювання роликів чи дефектів помпи; 

«провисання» ременя;

-  нехарактерних звуки двигуна та перебоїв у роботі.

 

При заміні ременя ГРМ також необхідна заміна роликів, що підтримують і механізмів натяжки ременя водяного насоса (помпи). Одночасна заміна всього комплекту допоможе суттєво зекономити кошти автовласника.

 

Спеціалісти нашого СТО виконають швидку та професійну заміну ременя ГРМ і роликів механізму.

 

Телефонуйте +38050 371 01 00 та заїзджайте м. Луцьк,  вул. Карбишева, 1.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на всі види робіт, терміном залежно від виду наданої послуги. Що стосується гарантії на встановлені деталі, то ці терміни встановлює завод-виробник, а не автосервіс. Гарантія діє за умови належної експлуатації автомобіля.